Hotmail Oturum Aç

Hotmail e posta adresi microsoft tarafından kapatılıp Outlook adıyla hizmet vermeye başladı. Ancak hotmail kullanıcıları hotmail eposta adreslerini kullanmaya devam edebilecekler. Hotmail hesabınıza giriş yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Tıkla - Hotmail Oturum Aç

Hotmail Kaydol

Hotmail hesap açma adımlarını izleyerek yeni bir hotmail e posta hesabı alabilirsiniz. Bu tamamen ücretsizdir. Günümüzde neredeyse herkesin artık bir eposta adresi mevcut. Bunun nedeni dijital dünyaya bağlı olarak yaşamak durumunda olmamız gerek sosyal medya hesabı alırken gerek internet ortamında herhangi bir siteye üye olurken mail adresi olması zorunludur. Birde günlük yaşantımızda mesela bir banka hesabı açacağımızda veya e-devlet şifresi alıp edevlet hesabı üzerinden devlete ait işlerimizi kontrol etmek istediğimi,zde mutlaka bir email hesabına ihtiyaç duyarız. Bu gibi durumlarda hotmail veya outlook veya live uzantılı bir eposta adresi alabiliriz. Bu uzantıların yanı sıra başka firmalara ait ücretli veya ücretsiz e-posta hizmeti sağlayan web siteleri mevcuttur. Şimdi zize en çok kullanılan hotmail uzantılı bir eposta adresine nasıl sahip olacağınızı resimli olarak anlatmak istiyoruz. Aşağıdaki adımları okuyup daha sonra aşağıda bulunan linke tıklayıp hotmail web sitesinden kendinize kolay bir şekilde e mail adresi alabilirsiniz.

Hotmail kaydol ma  adımları ;  önce hotmail web sitesindeki hotmail kaydol linkinden gerekli formu doldurmalısınız.

hotmail hesap açma

hotmail hesap açma

Hotmail Kaydol formundan önce adınızı ve soyadınızı yazmalısınız. daha sonra kendinize bir kullanıcı adı belirleyiniz. Eğer bu kullanıcı adı daha önce alınmış ise yeni bir kullanıcı adı belirlemelisiniz.Kulanıcı adınızı belirledikten sonra kendinize bir şifre belirleyiniz. Daha sonra ülkenizi , doğum tarihinizi ve cinsiyet bilgilerinizi giriniz.

hotmail-hesap açma3

Hotmail Kaydol, eposta alma işlemlerine devam ediyoruz. kendinize ait bir telefon numarasına ihtiyacımız var. Numaramızı giriyoruz. Varsa başka bir mail adresimiz onu giriyoruz. Sonra Kutucukta bulunan karekterleri giriyoruz. Vee son adım. İsterseniz Microsoft sözleşmesini okuyabilirsiniz. ama çok uzun olduğu içingenellikle kimse okumaz :). hesap oluştur butonuna tıklayıp işlemlerimizi tamamlayabiliriz.

hotmail-hesap açma4

Hotmail kaydol adımlarını tamamladık. Artık bir mail adresiniz var. istediğiniz zaman www.hotmailoturumac.com web sitesinden hotmail adresinize ulaşabilirsiniz. Giriş yapmadan önce eposta adrsinizi ve şifrenizi yazıp hotmail gelen kutusuna giriş yapabilirsiniz. İyi günlerde kullanın…

hotmail-hesap açma7

Hotmail kaydol formuna ulaşıp, hotmail hesabı almak için buraya tıklayınız